Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
10:00
Taastrup FC
Orient GI
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
Taastrup FC
Ishøj IF (2)
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Taastrup FC
Avedøre IF
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
10:00
Borgerskolen
Skt. Josefs Skole - Roskilde
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
20. aug
10:00
Herstedvester Skole
Herstedøster Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
20. aug
11:00
Borgerskolen
Herstedvester Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
11:00
Skt. Josefs Skole - Roskilde
Herstedøster Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
20. aug
12:00
Herstedøster Skole
Borgerskolen
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
20. aug
12:00
Skt. Josefs Skole - Roskilde
Herstedvester Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Taastrup FC
Herfølge BK
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:00
Taastrup FC
Brøndby Strand IK
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:45
Taastrup FC
Tune IF
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Taastrup FC
Snekkersten IF
8:8 U13 Piger 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Taastrup FC
Greve Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Taastrup FC
Oversidder
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Taastrup FC
Bagsværd BK
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Taastrup FC
FC Lejre
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
Taastrup FC
Glostrup
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Taastrup FC (2)
Ringsted Pigefodbold (1)
Ungdomspokalen U14 Piger (11) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. aug
10:00
Unity Skolen
Borgerskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
29. aug
10:00
Herstedøster Skole
Vestegnens Privatskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
29. aug
11:00
Unity Skolen
Herstedøster Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
29. aug
11:00
Borgerskolen
Vestegnens Privatskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
29. aug
12:00
Vestegnens Privatskole
Unity Skolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
29. aug
12:00
Borgerskolen
Herstedøster Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Taastrup FC
Fløng-Hedehusene Fodbold
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:15
Taastrup FC
BSF
8:8 U13 Piger 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Taastrup FC
Nykøbing FC
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Taastrup FC
KFUM BK, Roskilde
U16 Drenge Liga 1 Efterår (09) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Taastrup FC
Svogerslev BK
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Taastrup FC
Raklev GI
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Taastrup FC
Herfølge BK
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Taastrup FC
B. 1973, Herlev
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Taastrup FC
Oversidder
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Taastrup FC
Hundige BK
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. sep
17:45
Taastrup FC
Stenløse BK
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 7 lukket
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Taastrup FC
IF Bytoften
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Taastrup FC
Svinninge IF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Taastrup FC
Køge BK
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Taastrup FC
Såby/Hvalsø
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Taastrup FC
Ølstykke FC
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Taastrup FC
BK Avarta
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:30
Taastrup FC
Orient GI
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
Taastrup FC
IF Bytoften
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 7 lukket
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Taastrup FC
B. 1973, Herlev
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Taastrup FC
Ishøj IF
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Taastrup FC
Svogerslev BK
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
Taastrup FC
Vallensbæk IF (2)
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Taastrup FC
Greve Fodbold (2)
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:30
Taastrup FC
Roskilde Boldklub
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Taastrup FC
BSF
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 7 lukket
|